Meska uroda

Porady dla męskiej urody

Feromony męskie – co warto o nich wiedzieć?

brak komentarzy

brodaczW ostatnim czasie jest bardzo duża moda na feromony męskie, dlatego też warto bliżej im się przyjrzeć. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać wiele ciekawych rzeczy na temat feromonów i dowiedzieć się jednocześnie, czy rzeczywiście warto skorzystać z ich dobrodziejstwa.

Czy feromony męskie mają zapach?

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ale feromony męskie nie mają żadnego zapachu. Jedynym wyjątkiem są produkty, które występują w bardzo dużym stężeniu, ale i wtedy bardzo trudno jest rozpoznać specyficzny zapach.

Jak produkuje się sztuczne feromony?

Sztuczne feromony męskie jak łatwo się domyśleć produkuje się w specjalnych laboratoriach. W pierwszej kolejności następuje specjalny proces ich wydzielania z odpowiednich substancji. Odbywa się to za pomocą destylacji. Najpierw rozdziela się substancję rozpuszczającą, a następnie sam alkohol. Ostatnim etapem jest filtracja feromonów, która ma na celu zwiększenie ich skuteczności.

Czy feromony działają?

Według najnowszych badań feromony przynoszą naprawdę satysfakcjonujące wyniki, dlatego też z ich dobrodziejstwa korzystają nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. Warto wspomnieć jednak o tym, że feromony na każdego człowieka działają inaczej.

Tagi:

Zostaw odpowiedź